Męskość pod lupą- skuteczne powiększanie

Mężczyźni są bardzo wrażliwi na punkcie swojego ciała, mimo iż wydaje się że to twarde, silne istoty, nie przejmujące się swoim wyglądem to jednak ciągle zadają sobie pytanie czy faktycznie rozmiar ma znaczenie. 

Zdarza się, że zamartwiają się iż nie spełnią oczekiwań swojej partnerki, mają na tym punkcie kompleksy.  Wielu mężczyzn według badań nawet ponad 90% nie jest zadowolona z rozmiarów swojego penisa, najczęściej chcieliby aby był on dłuższy oraz grubszy.

Czy istnieje metoda powiększenia penisa? Obecna medycyna zna pewne sposoby. Powiększenie penisa kwasem hialuronowym w Katowicach wykonuje się w niektórych gabinetach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji  warto wcześniej dokładnie się zastanowić czy faktycznie taki zabieg jest potrzebny,  być może długość penisa mieści się w średniej. Należy go tylko najpierw w odpowiedni sposób zmierzyć, a nie każdy wie jak wykonać takie pomiary.

 

W jaki sposób dokonać pomiarów penisa? 

Jeśli chodzi o obwód to mierzy się go w trzech miejscach: od okolicy rowka zażołędnego,również w okolicach podstawy oraz na środku trzonu. Z tych pomiarów oblicza się średnią. Średnia najczęstsza obwodu to około 12,6 cm.

Jeśli chodzi o długość to zawsze powinno się mierzyć prącie w pozycji stojącej na grzbietowej części prącia mierzenie zaczyna się od podstawy i kończy na wysokości ujścia zewnętrznego cewki moczowej. Średnia wynosi od 12,9 do 15 cm jeśli ktoś nawet mieści się w średniej ale jest niezadowolony z wymiarów może skorzystać z pogrubienia prącia bądź powiększenia prącia kwasem hialuronowym. Jest to bezpieczne procedura która trwa od około 20 do 30 minut. Nie trzeba obawiać się bólu. Zabieg jest bezbolesny, bo jest  wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy jest bezpieczną substancją ponieważ ma właściwości zbliżone do tkanek sąsiadujących. Oczywiście istnieją również inne sposoby powiększenia, natomiast są one bardziej inwazyjne. Takim zabiegiem jest na przykład powiększenie prącia poprzez wypełnienie tkanki podskórnej własnym tłuszczem pacjenta. Wielu mężczyzn wyklucza wykonanie takiego zabiegu gdyż zabieg jest bardziej inwazyjny, ponieważ najpierw tłuszcz musi zostać pobrany w wyniku liposukcji (najczęściej z okolic boków bądź brzucha) a następnie odpowiednio przygotowany podaje się dookoła trzonu prącia. Taki zabieg daje bardziej spektakularne efekty niż zabieg z podaniem kwasu hialuronowego. Jednak zabieg taki obarczony jest większym ryzykiem powikłań. Może zdarzyć się tak, że tłuszcz nie przyjmie się w danym miejscu i zabieg będzie nieskuteczny. W przypadku takiego zabiegu należy również bardzo dokładnie stosować się do zaleceń lekarskich i należy Wspomnieć o tym, że konieczne jest powstrzymanie się od aktywności seksualnej przez nawet trzy-cztery tygodnie oraz przyjmowanie przez pewien czas leku zapobiegającego możliwości infekcji. Dlatego właśnie wielu Panów decyduje się na powiększenie penisa kwasem hialuronowym, ponieważ jest to zabieg nieinwazyjny, a daje również zadowalające efekty.