Małe i niewyraźne usta? Możesz to zmienić błyskawicznie.

powiększanie ust

Wiele pacjentek udaje się do kliniki medycyny estetycznej w celu uzyskania informacji na temat powiększania ust. Kwestia ta interesuje je bardzo, zwłaszcza latem kiedy to chcą pokazać pełne, jędrne oraz proporcjonalne usta. Lato jest taką porą roku kiedy to większość kobiet chce wyglądać pięknie. Często przeszkadzają w tym właśnie suche i blade skórki na ustach, zbyt wąskie usta.

Nic nie wygląda piękniej niż kobieta w zwiewnej letniej sukience z naturalnymi włosami i pięknie wyeksponowanym ustami.

Istnieją różne sposoby na powiększanie oraz modelowanie ust. Często wspólnym mianownikiem jest kwas hialuronowy. Jest on obecnie bardzo często używany w zabiegach powiększających oraz nawilżających usta. W zależności od tego w jaki sposób zostaje podany zmienia wielkość ust, modeluje je, wpływa na objętość czerwieni wargowej. Ponadto dodatkowo nawilża. Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym wykonywany jest bardzo cienką igłą lub kaniulą. Jest to zabieg nieco bolesny, dlatego też stosuje się najczęściej znieczulenie miejscowe. Cały proces trwa około godziny. Przez kilka dni po wykonaniu zabiegu naturalną rzeczą jest, że na ustach występuje obrzęk. Znika on w przeciągu kilku dni. Wówczas można zauważyć ostateczny rezultat utrzymujący się od 4 do 6 miesięcy. Powiększanie ust w Warszawie wykonać można w gabinetach medycyny estetycznej. Zabieg który wykonywany w sprawdzonej klinice jest całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny. Zdarza się niekiedy, że u pacjentek pojawia się nie wielki siniak ustępujący po kilku dniach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz reakcji ciała pacjentki.

Przed wykonaniem zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym nie powinno się przez kilka dni zażywać aspiryny jak również innych leków które zawierają w swoim składzie kwas acetylosalicylowy, jak również nie powinno się przyjmować innych leków które zmniejszają krzepliwość krwi. Ponadto również przeciwwskazaniem jest opryszczka, dlatego też osoby u których opryszczka nawraca powinny na 2 dni przed zabiegiem przyjmować acyklowir w dawce profilaktycznej. Ponadto do innych przeciwwskazań należy również:

  1. ciąża oraz karmienie piersią
  2. leczenie antybiotykami
  3. immunoterapia
  4. choroby układu immunologicznego

O wszystkich przeciwwskazania z pewnością zostanie pacjent poinformowany na wizycie przed powiększeniem ust. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wyglądają usta po wykonaniu takiego zabiegu może w internecie wyszukać całą masę zdjęć przedstawiających efekty zabiegu. Bardzo często umieszczane są zdjęcia przed i po tak, aby można było w pełni ocenić uzyskany efekt. Udając się do kliniki medycyny estetycznej warto zwrócić uwagę na to aby specjalista który będzie wykonywał zabieg miał dlatego odpowiednie uprawnienia, był odpowiednio przeszkolony i posiadał fachową wiedzę oraz doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Takie zabiegi może wykonywać osoba która ukończyła odpowiedni kurs. Najlepiej jeśli jest na co dzień związana z medycyną estetyczną. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest w celu:

  • uniesienia kącików
  • wyrównania asymetrii ust
  • powiększania ust
  • przywrócenie proporcji pomiędzy wargami

Cena za tego typu zabieg waha się od 800 do ponad 2,000 zł za wizytę w zależności od miejsca oraz wykonanie zabiegu oraz użytego preparatu. Warto poprosić znajomych o wskazanie miejsca które polecają tak, aby rezultat nie rozczarował. Lepiej znaleźć takiego specjalistę który wykona taki zabieg raz a dobrze.