Wyszczuplanie na żądanie

Cellulit, masywne uda, zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej. która kobieta choć raz w życiu nie narzekała na te symptomy. Pewnie takich kobiet jest nieliczna rzesza. Cóż, kobiety mają zupełnie inne ciało niż mężczyźni i dlatego też często zmagają się z takimi problemami. Kobietom towarzyszy cellulit, na który mężczyźni nie mogą się uskarżać. Koiety mają często budowę ciała typu gruszka. Jak wygląda kobieta-gruszka? Ma wąskie ramiona, nie za duży biust natomiast obfite biodra i uda właśnie. Nie każda kobieta potrafi zaakceptować swoje ciało.

Swoje ciało powinno się akceptować i kochać, ale można również wspomóc się różnymi ćwiczeniami oraz zabiegami które poprawią wygląd tych znienawidzonych części ciała.

Innowacyjną metodą jest z pewnością liposukcja ud w Katowicach. Taki zabieg nosi nazwę Body Jest i polega na redukcji tkanki tłuszczowej w określonym obszarze ciała. W zabiegu wykorzystywany jest strumień wody co powoduje, że ryzyko powikłań jest dużo mniejsze niż w przypadku tradycyjnej liposukcji.

W jaki sposób przebiega zabieg liposukcji Body Jet?

W zabiegu strumień wody oddziela tkankę tłuszczową od mięśni oraz skóry przy czym nie narusza ciągłości innych tkanek. Zabieg taki jest niezwykle skuteczny. W takim odessanym tłuszczu znajduje się mniej krwi oraz pozostałych płynów.

Do kogo skierowany jest zabieg wodnej liposukcji?

– do osób które chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach

– dla osób które marzą o wysmukleniu sylwetki

-dla osób które chcą uwydatnić rzeźbę mięśni.

Warto wspomnieć o kilku kolejnych zaletach zabiegu liposukcji Body Jest. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu nie jest konieczna hospitalizacja. Efekty zabiegu są trwałe. Sylwetkę można pięknie wymodelować poprzez zredukowanie zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej.

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska przeprowadzona w gabinecie medycyny estetycznej. Lekarz z pewnością przedstawi przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Ponadto poinformuje pacjentkę w jaki sposób należy postępować zarówno przed jak i po zabiegu. Przestrzeganie podanych przez lekarza zasad z pewnością zminimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań oraz skróci czas rekonwalescencji.

jeśli ktoś ćwiczy, dba o dobrze dobraną zbilansowaną dietę a nadal nie widzi efektów swojej pracy wówczas dobrze jest wspomóc się odpowiednimi zabiegami wykonywanymi w gabinetach medycyny estetycznej. Z pewnością są one w skuteczny sposób pomóc i wspomóc odchudzanie oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Większość zabiegów oferuje bardzo dobre efekty jeśli są wykonywane w seriach. Potrzeba czasami kilku zabiegów aby efekt był zadowalający i przyniósł najlepsze rezultaty. Ceny zabiegów są również różne. Jeśli jednak wziąć pod uwagę ich skuteczność to warto zapłacić pewną cenę za takie rezultaty. Nie jest niczym wstydliwym wspomaganie się zabiegami medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach to czasami konieczność aby osiągnąć dobre efekty odchudzania i wysmuklenia sylwetki.